Dorty

Vyrábíme dorty podle vašich přání k různým příležitostem. Každý náš dort je originál a na každý se domlouváme s vámi tak , aby vám vyhovoval ať už jde o velikost, chuť a nebo jiné vaše přání co by na dortu mělo být.

  

Dorty k narozeninám

Máte chuť věnovat svým blízkým netradiční pochoutku? Vymyslete si motiv, který bude originální a vystihuje koníčka či zálibu člověka, kterého chcete obdarovat. My Vám vytvoříme narozeninový dort podle Vašich představ, který jistě potěší na první pohled a napodruhé zaujme i chuťové buňky.

Nechejte se inspirovat naší fotogalerií: Dorty k narozeninám

  

 

Svatební dorty

Svatební dorty představují nezbytnou součát svateb a svatebních tradic. Nabízíme nepřeberné množství různých variant svatebních dortů, ať už decentních nebo jako dominantu svatebního stolu. S budoucími manželi jsme schopní vymyslet jedinečné výtvory, které budou ladit třeba i k barvě nevěstiných šatů, či uspokojí mlsný jazýček ženicha a svatebčanů.

Inspiraci může být naše fotogalerie: Svatební dorty

  

Dorty k výročím

Slavíte ve firmě významné výročí? Nebo máte zájem si pořádně oslavit třeba maturitní večírek? Pro různé příležitosti nabízíme výrobu dortů k výročím. S motivem loga nebo maskota firmy bude takový dort jistě reprezentativním doplňkem vaší oslavy.

 

 

Dětské dorty   

Dětské dortyCo dokáže malé děti potěšit více, než něco sladkého na slavnostním stole. Dětské dorty jsou symbolem oslavy narozenin a bez nich si děti ani nedokáží představit správnou oslavu. Vyberte jim nějaký originální dort, s motivem dinosaura, pejska nebo třeba vláčku a potěšte je ještě více. Odměnou budou rozzářené dětské oči.

Inspiraci najdete v galerii dětské dorty, ale můžete vymyslet i něco jiného.

 

Dorty ke kávě

Jistě každého jednou za čas chytne mlsná a ke kávě určitě patří i nějaká dobrůtka. Pro všechny příznivce takovéto sladké pohody nabízíme naše dorty ke kávě. Naleznete u nás jak Tyramusů, tak také velice popůlární medovík a nebo vás osloví třeba naše banánová pohádka.

Nechejte se zlákat v naší fotogalerii: Dorty ke kávě

 

 

Ořechový sen

Ořechový dort

Žhavá novinka v našem sortimentu - Ořechový sen. Jedná se o dort z hodně odlehčeného krému a částečně povidlovou náplní a povrch dortu zdobí silná vrstva vlašských ořechů s medem.