Perníčky

Perníčky představují v oblasti naší cukrářské výroby jistou stálici. Perníčky se mohou hodit k různým příležitostem a výročím, takže můžete v naší nabídce nalézt svatební perníčky, velikonoční perníčky či vánoční perníčky, ale také jen obyčejné zdobené perníčky a perníková srdce, které se Vám budou hodit i při jiných příležitostech.

 

  

Svatební perníčky

Svatební perníčky jsou milým doplňkem při svatební hostině. Každý ze svatebčanů si může ze svatebního veselí odnést domů milou upomínku na významnou událost. Zároveň mohou svatební perníčky sloužit i jako doplněk při organizaci zasedacího pořádku.

 

 

Vánoční perníčky

Vánoční perníčky

Kouzlo vánoc je neodmyslitelně spjaté nejen s vůní vánočního cukroví, ale také skořicové vůně vánočních perníčků. Motivů je nespočet a kdo si nepotrpí třeba na perníčky v podobě andělíčků, jistě bude potěšen motivem zvířátka nebo jesliček s betlémem.

 

 

Velikonoční perníčky

Velikonoční perníčky

Tak jako velikonoce patří k našim tradičním svátkům, tak k nim také neomyslitelně patří velikonoční perníčky. Motivy zdobení jsou většinou spojené s jarem, takže u nás naleznete velikonoční perníčky ve tvaru slepičky či zajíčka, ale také velikonoční vajíčka v perníčkovém pojetí.

 

 

Zdobené perníčky

Zdobené perníčky

Motivů pro zdobení perníčků není nidy dost. Především jsou to ale děti, které ocení vkusně pojaté zdobené perníčky s motivy oblíbených zvířátek, či pohádkových postav.

 

 

 

Perníková srdcePerníková srdce

Perníková srdce patří k našemu národu již od nepaměti a takový dárek mamince či snoubence vždy přinese radost.