Trvanlivé tyčinky

Oblíbeným trvanlivým výrobkem je kokosový kmen. Nabízíme jej v krabičkách, které se dají případně i vystavit v regálech obchodů a cukráren. Dodávané příchutě kokosového kmene jsou: mandlekoňakovoce,rum.

  

 

  

Pro zákazníky vyžadující bezlepkové potraviny nabízíme v Kokosovou tyčinku bezlepkovou, která je přirozeně bezlepková a splňuje požadovaná kriteria na potraviny pro zvláštní výživu. Dodávané příchutě kokosové tyčinky jsou: tyčinka kakaová s kokosem a sezamemkokosová tyčinka s rumemtyčinka v kombinaci kokos a slunečnice a kávová tyčinka.   

  

   

Jedna z klasických a stále oblíbených trvanlivých sladkostí je turecká tyčinka, která jistě patří do nabídky každé cukrárny či samoobsluhy s potravinami. Také na poutích se stále můžeme setkat s touto oblíbenou pochoutkou. Opět dodáváme ve vkusných krabičkách, které se hodí k přímému vystavení  pro mlsné jazýčky.    

   

  

Novinkou v našem sortimentu trvanlivých tyčinek je fíkovka. V nabídce máme několik příchtí: Fíkovka s vlaškými ořechyfíkovka s brusinkami,  fíkovka s jablky a klasická fíkovka bez dalších příchutí.  

 

 

 

Montánky s višňovou náplníMontánky s višňovou náplní představují trvanlivý výrobek určený pro zvláštní výzivu. Novinka v našem sortimentu. Bez lepku.