Cukrářská výroba - Mopeka s desetiletou tradicí

Firma MOPEKA - cukrářská výroba sídlí v Kojátkách 33 v Jihomoravském kraji. Zabývá se ruční cukrářskou výrobou cukrovinek, s uplatněním tradičních receptůr. Vyrábíme domácí linecké pečivo, kokosové kmeny více příchutí, čajové pečivo, kokosky korpusy, nebo plněné, medovníky, medové pláty na výrobu medovníků, turecké tyčinky, či výrobu speciálních bezlepkových a Dia produktů

Aktuálně již přijímáme objednávky na vánoční cukroví.

Z naší nabídky si můžete vybrat jak vánoční čajové pečivo, babičino pečivo, mini zákusky, vánoční perníčky a další sladkosti pro vaše mlsné jazýčky. Využijte náš poptávkový formulář, případně telefonicky.

Dále  vyrábíme dorty dle přání zákazníka,( např.svatební dorty, narozeninové dorty, dětské dorty, reprezentační nebo tématické dorty k různým typům oslav), včetně výroby minizákusků a moravských domácích koláčů.

Oblíbené a vyhledávané je v našem sortimentu také vánoční cukroví a svatební cukroví. Pro svatebčany vyrábíme samozřejmě také svatební koláčky. Novinkou jsou zdobené perníčky, které jsou žádané obzvláště v období vánočních svátků a velikonoční perníčky, jejichž určení je zřejmé již z názvu.

Cukrářská výroba MOPEKA

Práce provádíme dle potřeb zákazníka a po dohodě jsme schopni velmi rychle reagovat na jakýkoliv požadavek. 

Naší snahou je maximální kvalita a spokojenost zákazníka.

 

Svatební cukroví

Vykupujeme ořechy, napište nám na náš  email , či zavolejte na telefon, spojíme se s Vámi a dohodneme podmínky.

Jako novinku jsme připravili výrobu makronek. Makronky se hodí jako doplněk svatebního cukroví, ale jistě naleznou své místo u narozeninové oslavy nebo u vánočního stromečku. Vedle makronek si můžete v našem sortimentu můžete také vybrat zdobené mafiny.